Koniec małżeństwa Janet Jackson i Wissama Al Many! Co z podziałem majątku miliardera?

W styczniu tego roku Janet Jackson urodziła synka, który jest owocem związku piosenkarki i muzułmańskiego miliardera. Teraz jednak para postanowiła się rozstać.

Janet Jackson wyszła za Al Mana w 2012 roku i od tamtej pory była pod coraz większym wpływem swojego znacznie młodszego męża. Miał on ogromny wpływ nie tylko na duchową przemianę Janet, która dla niego przeszła na islam, ale także na jej karierę zawodową. Pod jego wpływem siostra Michaela Jacksona odwołała światową trasę koncertową i zrezygnowała z show-biznesu.

"Niestety Janet i Wissam uznali, że ich związek powinien się zakończyć. Od dawna nie układało się między nimi i uznali, że każde z nich idzie inną życiową drogą. Oboje są bardzo zajętymi ludźmi, ale pragną zrobić wszystko, aby zostać dobrymi rodzicami, nawet jeśli rozstają się na dobre" – napisał "Daily Mail" powołując się na informatora.

Wygląda więc na to, że duchowa przemiana Janet Jackson nie trwała długo, a udzielanie się w show-biznesie jest ważniejsze od wiary w Allaha i Mahometa. Media spekulują, że rozwód pary będzie długi i skomplikowany, ponieważ Wissam Al Mana ma majątek wysokości 800 miliardów funtów. Nie wiadomo jednak czy para przed ślubem podpisała intercyzę.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Wejdź na LAJT (lajt.co.uk)

Chcesz poznać więcej tajemnic gwiazd? Chciałbyś schudnąć, a nie wiesz jak się do tego zabrać? Najnowsze trendy, plotki, romanse, skandale, skuteczne diety, rozrywka tylko na LAJT (lajt.co.uk)

Teksty tygodnia

Dzień Króla w Holandii – jak obchodzi się Koningsdag?

To jedno z najważniejszych, jeśli nie najważniejsze święto państwowe w Holandii. Jaka jest jego historia? Z jakimi tradycjami się wiąże?

Zakaz fajerwerków w całej Holandii. Kiedy zacznie obowiązywać?

Holenderski parlament zatwierdził wniosek, zgodnie z którym po Sylwestrze 2025 roku zacznie obowiązywać w całym kraju zakaz fajerwerków.

UK będzie ujawniać narodowość zagranicznych przestępców

Po raz pierwszy Home Office będzie ujawniać narodowość zagranicznych przestępców. A także dane na temat popełnionych przez nich przestępstw.

Holandia wprowadza obowiązkowe czipowanie kotów. Od kiedy nowe przepisy?

Już nie tylko psy. Rząd Holandii wprowadza obowiązkowe czipowanie także dla kotów domowych. To sposób na walkę z zaginięciami i poprawę opieki nad zwierzętami.

Sytuacja na brytyjskim rynku pracy

Liczba pracowników na etacie w brytyjskich firmach spadała najszybciej od szczytu pandemii Covid-19. Na rynku rośnie niepewność, która ufundowana jest na polityce fiskalnej Rachel Reeves oraz globalnej zmienności ekonomicznej.

Przeczytaj także