Polski miś dla księżniczki Karoliny

Założycielki polskiej firmy produkującej przytulanko pomagające niemowlętom zasypiać, wysłały swój produkt księżnej Kate. Z otrzymanych przez nie informacji wynika, że prezent do pałacu Kensington dotarł.

Whisbear od innych maskotek różni się tym, że wydaje dźwięk podobny do szumu suszarki, który z kolei przypomina to, co dziecko słyszało w łonie matki. Dzięki temu, maluch czując się bezpiecznie – łatwiej zasypia.

- Advertisement -

Miś stworzony specjalnie z myślą o małej Charlotte, został zapakowany w pokrowiec z królewskim haftem. Właścicielki firmy wysłały również królewskiej parze ręcznie robiona kartkę z życzeniami oraz specjalny kocyk – „otulacz”.

Jak opowiada współwłaścicielka Whisbear, Zuzanna Sielicka-Kalczyńska, przesyłka do adresatów na pewno dotarła, jednak na wiadomość o tym, czy „royal baby” śpi z misiem „made in Poland” będziemy musieli jeszcze poczekać. Prezenty, jakie napływają do pałacu Kensington otwiera bowiem nie sama księżna, a specjalnie przeznaczona do tego służąca, tzw. „lady in waiting”.

Teksty tygodnia

Tragedia 12-letniego Polaka w UK. Zginął przez popularny internetowy challenge

Polska rodzina z West Yorkshire przestrzega przed zagrożeniami związanymi z mediami społecznościowymi. Dwunastoletni Sebastian zmarł w wyniku udziału w internetowym wyzwaniu.

Kanapka z samolotu może kosztować cię grzywnę

Planujesz wakacyjny lot z Wielkiej Brytanii do jednego z krajów Unii Europejskiej liniami Ryanair, Jet2, Easyjet lub TUI? Uważaj, co zabierasz ze sobą na pokład. Kością niezgody bywa... kanapka z samolotu.

Życie w Wielkiej Brytanii coraz cięższe. Ludzie nie mogą związać końca z końcem

Coraz więcej osób ma trudności z utrzymaniem się przy obecnych zarobkach. Z najnowszych badań wynika, że jedynie jedna trzecia ankietowanych ocenia swoją sytuację jako komfortową.

Obniżka rachunków za energię. O ile mniej zapłacimy?

Dzięki obniżce limitu cenowego, zmniejszą się rachunki za energię, co odczuje 21 milionów gospodarstw domowych w Anglii, Szkocji i Walii.

Przyjechała do UK studiować. Błędy Home Office uniemożliwiły jej podjęcie pracy

Studentka, która przyjechała do Wielkiej Brytanii pięć lat temu, tkwi w zawieszeniu i nie może podjąć pracy ze względu na błędy Home Office.

Praca i finanse

Kryzys w UK

Styl życia

Życie w UK

Londyn

Crime

Zdrowie