Ryanair ujawnia, które miejsca rezerwować w samolocie, jeśli potrzebujemy więcej przestrzeni na nogi

W czasie poluzowania restrykcji dotyczących podróży zagranicznych w Wielkiej Brytanii nastąpił wzrost rezerwacji biletów lotniczych, w związku z czym Ryanair postanowił ujawnić parę praktycznych rad dla pasażerów.

Coraz więcej ludzi rezerwuje bilety lotnicze, zwłaszcza w Wielkiej Brytanii, gdzie rząd zdecydował się poluzować surowe restrykcje dotyczące podróży i uprościć system sygnalizacji świetlnej.

 

Najwygodniejsze miejsca w samolotach Ryanaira

Z okazji wzrostu zainteresowania lataniem, Ryanair postanowił podzielić się kilkoma praktycznymi radami z potencjalnymi klientami. Ujawnił między innymi, które miejsca w samolocie powinni rezerwować pasażerowie, jeśli zależy im na większej przestrzeni na nogi. Ważną informacją dla osób wysokich będzie zapewne to, że najbardziej komfortowo będą się czuły w 16. i 17. rzędzie w samolocie.

Dodatkowe rady dla pasażerów

Ale to nie wszystko, irlandzki przewoźnik ujawnił również, że ci, którym zależy na dobrym dostępie do napojów i przekąsek na pokładzie, powinni zarezerwować sobie miejsca w 1., 2. lub 33. rzędzie.

W oświadczeniu na stronie internetowej Ryanair napisał: „Jeśli masz długie nogi lub po prostu chcesz mieć więcej miejsca, aby rozłożyć się w trakcie lotu, zafunduj sobie jedno z bardziej przestronnych siedzeń w rzędach 16 i 17. Nie tylko możesz spodziewać się dodatkowej przestrzeni na nogi, ale gdy tylko zarezerwujesz miejsce, możesz odprawić się do 60 dni przed startem”.

Teksty tygodnia

Czego Brytyjka dowiedziała się o Polsce i jej historii i kulturze z wystawy w Hull?

Na łamach lokalnego serwisu www.hulldailymail.co.uk Sofie Jackson opisała swoje...

Dostęp do kont i podatek od emerytury. Brytyjski urząd skarbowy “w akcji”.

HMRC zaczyna niezwykle aktywnie działać. Dla rządu UK załatanie dziury budżetowej to priorytet, nawet kosztem najbiedniejszych. Po zapowiedziach zmian w świadczeniach socjalnych czas na brytyjski urząd skarbowy. A ten sięga do kieszeni najstarszych.

Zakaz przywożenia tych produktów do UK. Uważnie pakujcie walizki

Wielka Brytania wprowadza zakaz przywożenia produktów mięsnych i serów z Unii Europejskiej. Za jego złamanie grożą kary do 5 tys. funtów.

Lekarze rodzinni nagradzani za brak skierowania pacjenta do szpitala

Lekarze rodzinni w Anglii będą mogli ubiegać się o 20 funtów za każdym razem, gdy nie skierują pacjenta do szpitala. Strategia ta ma skrócić listy oczekujących.

W Glasgow rosną góry śmieci

Odkąd władze Glasgow wprowadziły opłaty za odpady wielkogabarytowe, w mieście rosną góry śmieci. Nielegalnie porzucane śmieci zanieczyszczają miasto i prowadzą do plagi szczurów.

Praca i finanse

Kryzys w UK

Styl życia

Życie w UK

Londyn

Crime

Zdrowie