piątek, 20 września, 2024

Błyskawiczna wyprzedaż w Ryanairze. Tanie loty do Polski

Do 1 sierpnia (włącznie) potrwa wyprzedaż w Ryanairze na loty z Manchester Airport między wrześniem a październikiem. W ofercie znajdują się bilety już od 15 funtów na Ibizę, Majorkę, do Alicante i nie tylko. W promocji są także tanie loty do Polski.

Z okazji Igrzysk Olimpijskich wystartowała błyskawiczna wyprzedaż w Ryanairze. Dotyczy ona lotów z lotniska w Manchesterze do wakacyjnych destynacji takich jak Alicante, Faro, czy na Ibizę już za 14,99 funta w jedną stronę. W ofercie znalazły się także tanie loty do Polski.

Błyskawiczna wyprzedaż w Ryanairze

Bilety w przystępnej cenie można kupić tylko do 1 sierpnia do północy. A oferta dotyczy podróży przez cały wrzesień i październik. Chociaż nawet na koniec sierpnia można kupić bilety po okazyjnej cenie.

Promocja obejmuje bilety za 14,99 funta na loty z lotniska w Manchesterze w jedną stronę do takich destynacji jak Bruksela, Kopenhaga, czy Mediolan lub Majorka. Z kolei do Malagi możemy polecieć za 16,99 funtów, do Barcelony za 19,99 funta, podobnie do Marrakeszu za 19,99 funta.

Do Paryża polecimy za 14,99 funta we wrześniu. Za 15,99 funta na Teneryfę, czy do Wenecji. Natomiast w październiku za 19,99 funta polecimy do Madrytu, Marrakeszu, Rzymu czy Pragi.

Jade Kirwan, dyrektor ds. komunikacji Ryanair, powiedziała:

– Oczy świata zwrócone są na Paryż podczas Igrzysk Olimpijskich w 2024 roku, ale to nie znaczy, że musisz siedzieć w domu, gdy Ryanair organizuje swoją błyskawiczną wyprzedaż. Oferuje klientom bilety na podróże przez cały wrzesień i październik.

Tanie loty do Polski

W promocyjnej ofercie Ryanaira znalazły się także tanie loty do Polski. Jeszcze w sierpniu możemy polecieć tylko za 14,99 funta z Manchesteru do Gdańska. Natomiast we wrześniu za tę samą cenę do Poznania, Warszawy, czy Wrocławia. Z kolei za 19,99 funta we wrześniu polecimy do Katowic, Krakowa lub Rzeszowa.

POLISH EXPRESS W GOOGLE NEWS

Teksty tygodnia

Nowe zasady wjazdu do UK dla Polaków — czym jest system ETA?

Brytyjskie władze zaostrzą restrykcje dla przyjezdnych na Wyspy. Przybywający do UK będą musieli aplikować o wizę w systemie ETA.

Wzrost wynagrodzenia o 6% i krótszy tydzień pracy – o co CNV będzie walczyć w negocjacjach zbiorowych?

Druga największa centrala związkowa w Holandii będzie walczyć o podwyżki na poziomie od 3,5% do 6%. Oprócz tego CNV chce zmniejszyć tydzień pracy o dwie godziny i zmienić zasady przyznawania pracownikom stałych umów.

Strajk Polaków w fabryce we Wrexham. Napisał do nas jeden z pracowników

Przez strajk w fabryce we Wrexham, w której pracuje około 600 Polaków, mogą wystąpić problemy z dostawą gotowych posiłków do supermarketów.

Ogłoszono budżet na rok 2025. Jak wpłynie na portfel Polaków w Holandii?

Rząd premiera Dicka Schoofa planuje wydać 457 mld euro w 2025, ale dochody wyniosą łącznie około 425,1 mld euro. Deficyt wzrośnie do 2,8 proc. produktu krajowego brutto (PKB).

Lato 2024 r. było najcieplejsze w historii pomiarów

Lato 2024 r. jest rekordowe pod względem ciepła. Tak wysokich temperatur w okresie wakacji jeszcze nie było

Przeczytaj także

Ciekawe tematy

Zasiłki mieszkaniowe w Holandii dla Polaków. Jak je uzyskać?

Jak można się starać o zasiłki mieszkaniowe w Holandii. Komu one przysługują i ile wynoszą? Jak złożyć wniosek o huurtoeslag?

Czynsze w Irlandii rosną ponad legalne maksimum. Cierpi co czwarty najemca

W Irlandii, w strefach RPZ, czynsz może rosnąć tylko o 2 proc. w ciągu roku. Tymczasem dla co czwartego najemcy rośnie on szybciej

W UK znikną fizyczne dokumenty imigracyjne. Kto musi się postarać o e-Wizę?

Home Office przechodzi na w pełni zdigitalizowany system imigracyjny. Kto do 1 stycznia 2025 r. potrzebuje postarać się o e-Visę?

Bank Anglii podjął decyzję w sprawie stóp procentowych

Bank Anglii nie obniżył stóp procentowych, zamiast tego postanowił utrzymać je na niezmienionym poziomie 5 proc.

Wprowadzenie kontroli granicznych EES (znów!) zostanie opóźnione

Entry/Exit System (EES) miał zacząć działać od 10 listopada 2024 roku, ale okazuje się, że nie wszystkie kraje są jeszcze gotowe na wdrożenie. Co stoi na przeszkodzie? Jakie problemy mogą wyniknąć z nowych procedur?

Budownictwo przystępnych cenowo mieszkań w Londynie jest na dramatycznie niskim poziomie

W Londynie dramatycznie brakuje niedrogich mieszkań. Dlaczego są takie opóźnienia w budownictwie socjalnym?