Wizz Air oferuje nieograniczone loty w rocznym abonamencie

Ci, którzy skorzystają z oferty All You Can Fly i wykupią roczny abonament za 534 funtów, będą mogli latać bez ograniczeń płacąc za każdy lot tylko 9 funtów.

Oferta linii Wizz Air dostępna jest już teraz. Co więcej – do 15 sierpnia do godziny 23.59 potrwa przedsprzedaż. Do tego czasu abonament wyniesie 445 funtów. Po tym terminie wzrośnie już do wspomnianych 534 funtów.

Nowa abonamentowa oferta Wizz Air

Abonamentowa oferta Wizz Air jest pierwszą taką w Europie. Węgierski przewoźnik gwarantuje dowolną liczbę lotów w stałej cenie 9 funtów, przy rocznym abonamencie w wysokości 534 funtów.

Klienci korzystający z „All You Can Fly” mogą korzystać z lotów do 800 dostępnych destynacji. Przy jednorazowej opłacie rezerwacyjnej 9 funtów.

Co istotne – bagaż i wybór miejsca w samolocie nie są wliczone w opłatę członkowską. Ponadto klienci mogą korzystać z oferty „All You Can Fly” i wybierać loty na 72 godziny (3 dni) przed planowaną datą i godziną wylotu. Rezerwacja lotów w abonamencie jest już możliwa i dotyczy lotów od 25 września.

Należy pamiętać, że możliwość zakupu biletów w abonamencie zależy od dostępności miejsc. I nie zawsze obniżone ceny w ramach abonamentu będą dostępne na każdy lot, który znajduje się w ofercie węgierskiego przewoźnika.

Natomiast samą ofertę dostosowano do osób, które podróżują dość często. A abonament „All You Can Fly” automatycznie odnawia się co rok. Po upływie 12-miesięcznego okresu.

Pierwsza taka oferta w Europie

Dyrektor handlowy Wizz Air, Silvia Mosquera, powiedziała:

– Jesteśmy podekscytowani, że jako pierwsi wprowadzamy ten wyjątkowy abonament dla podróżnych w Europie. Członkostwo w Wizz All You Can Fly zapewni klientom setki spontanicznych opcji podróży za stałą cenę, dając im swobodę latania, kiedy tylko będzie to dla nich wygodne. Bez dodatkowych opłat.

 

POLISH EXPRESS W GOOGLE NEWS

Teksty tygodnia

Pierwszy przypadek zakażenia ptasią grypą u owcy w UK

Obecność wirusa H5N1 u owcy została potwierdzona na terenie farmy położonej w hrabstwie Yorkshire. Miało to miejsce w wyniku rutynowej kontroli zwierzą gospodarskich.

Brytyjki imprezujące w Krakowie zostały zaatakowane

Podczas pobytu w Krakowie, na wieczorze panieńskim, grupa kobiet z UK padła ofiarą ataku niezidentyfikowanych mężczyzn.

Rachel Reeves tnie wydatki na administrację – oszczędności sięgną 2 mld rocznie

Rachel Reeves zapowiada redukcję brytyjskiej służby cywilnej o 10 000 etatów. Dzięki temu koszty funkcjonowaniu rządu w UK do 2030 roku zostaną obniżone o 15%.

Uniknęła opłaty za nadbagaż w Ryanairze udając, że jest w ciąży

Pasażerka w Ryanairze zastosowała nietypową sztuczkę, aby uniknąć płacenia za nadbagaż. Teraz mówi, że na pewno ją jeszcze powtórzy.

Kobiety, stawiajmy zdrowie na pierwszym miejscu – udział w badaniu przesiewowym piersi NHS może uratować życie

Artykuł powstał we współpracy z NHS Jesteśmy czymś więcej niż...

Przeczytaj także

Ciekawe tematy

Bliscy Polki zamordowanej przez 13-latkę zabrali głos

13-letnia dziewczynka jest oskarżona o zamordowanie Marty Bednarczyk. Polka, która od 15 lat mieszkała w Wielkiej Brytanii była oddaną matką. Co wiemy o zmarłej kobiecie?

Nastolatkowie tracą zasiłki dla niepełnosprawnych

Wiele nastoletnich osób, które są niepełnosprawne, po ukończeniu 16. roku życia traci zasiłki dla niepełnosprawnych.

Tragiczna śmierć Polaka na torze motocrossowym

Tragedia na torze motocrossowym w hrabstwie Suffolk. W minioną niedzielę doszło do wypadku, w którym zginął nasz rodak.

Rozpoczął się strajk śmieciarzy w Birmingham

W Birmingham rozpoczął się strajk śmieciarzy, a na ulicach piętrzą się odpady. Sytuacja jest alarmująca, a władze lokalne bezradne.

Czy 13-latka zamordowała Martę Bednarczyk?

10 marca znaleziono ciało kobiety zidentyfikowanej jako matka trójki dzieci, Marta Bednarczyk. Pożar, który wybuchł w domu Newcomen Road w Wellingborough zapewne miał tylko zamaskować zabójstwo

Pleśń w mieszkaniach komunalnych w Londynie – raport

Według zgłoszeń największy problem jest w Haringey. Pleśń w mieszkaniach komunalnych w Londynie to nie tylko problem estetyczny, ale również kwestia zdrowia. Dlaczego najbiedniejsi mają mieszkać w złych warunkach?