Komiczna wpadka polskiego żużlowca – na piersiach wytautował sobie… „Zawsze się poddawaj”

Fot: Twitter Maciek Wojs

To się nazywa wpadka! Polski żużlowiec na klatce piersiowej zrobił sobie tatuaż, z którego śmieje się cała Polska. O co chodzi?

- Advertisement -

Dla jeżdżącego w barwach GKM Grudziądz Krystiana Pieszczki początek sezonu nie należał do udanych. 22-letni żużlowiec notują jedną z najniższych średnich wśród zawodników startujących w rozgrywkach PGE Ekstraligi. Ale o Pieszczku stało się głośno nie ze względu na jego sportowe wyczyny (albo ich brak), ale o wpadkę, którą zaliczył w… salonie tatuażu.

Pogoda na weekend: Nad Wielką Brytanię nadciąga afrykańskie powietrze. Będzie gorąco!

Młody żużlowiec pochwalił się w mediach społecznościowych dziarą, która zdobi jego tors. Tatuaż został wykonany przez znanego gdańskiego tatuażystę Macieja Fludzińskiego, który prywatnie jest wielkim fanem "czarnego sportu". Swoimi pracami ozdobił ciała Kacpra Gomólskiego, Pawła Przedpełskiego czy Sebastiana Ułamka. Wykonał również tatuaż reprezentantowi Polski w piłce nożnej – Dawidowi Kownackiemu.

Wpadka, o której mowa świadczy o tym, że zarówno tatuażysta, jak i sportowiec niezbyt uważali na lekcjach języka angielskiego. Zamiast "Never Give Up" (albo "Don`t Give Up") na ciele Pieszczki pojawił się napis "Don't Never Give Up", co jest językowo formą niepoprawną i można by przetłumaczyć jako "Nigdy się nie nie poddawaj" albo "Zawsze się poddawaj". Chcieli, żeby było fajnie, ale wyszło jak wyszło…

Wahania kursu funta – GBP raz w górę, raz w dół. Kiedy stabilizacja?

Zobaczcie sami jak to wygląda:

Zdjęcie pochodzi z Instragrama Fludzińskiego, który chciał szybko pochwalić się swoją nową pracą. Sądzą po wyrazie twarzy Pieszczki nie ma on jeszcze pojęcia o błędzie… Rzecz jasna fotka po pewnym czasie została usunięta, ale jak wiadomo w internecie nic nie ginie!

Zamieszczamy również opinię Colina Fine`a na temat sformułowania "Don`t Never Give Up", która w pewien sposób może wyjaśnić dlaczego doszło do tak fatalnej pomyłki:

 

Teksty tygodnia

Leki na Alzheimera nie będą refundowane. Korzyści są „zbyt małe, aby uzasadnić koszty”

Brytyjska służba zdrowia odrzuciła dwa leki stosowane w leczeniu Alzheimera. NHS uznało, że „korzyści są zbyt małe, by uzasadnić ich wysoką cenę”. The National Institute for Health and Care Excellence podtrzymał swoją wcześniejszą decyzję w sprawie leków donanemab i lecanemab.

Rynek pracy dla młodych się kurczy. Najgorsza sytuacja od 7 lat!

Młodzi ludzie kończący studia w Wielkiej Brytanii trafiają dziś...

Nabici w… elektryka? Szybkie ładowarki przy autostradach i stacjach paliw zniknęły z planów rządu!

Szybkie ładowarki w Wielkiej Brytanii pozostają marzeniem. Posiadacze aut elektrycznych czują się oszukani.

Rodzice zarabiający do 60 tysięcy funtów mogą sporo zyskać przez nowe przepisy dotyczące Child Benefit

Brytyjski urząd skarbowy apeluje do rodziców, aby sprawdzili, czy przysługuje im zasiłek na dziecko. W związku ze zmianą przepisów, gospodarstwa domowe o rocznym dochodzie do 60 tysięcy funtów mogą teraz spełniać kryteria do jego otrzymania.

Bunt w Partii Pracy. Czy rząd UK cofnie się w sprawie świadczeń?

Reformy systemu opieki socjalnej wywołują nie tylko liczne protesty i obawy wśród mieszkańców UK i ekspertów. Powodują również bunt w samym sercu rządzącej partii. “Nie dla reform w PIP i DWP” wyraźnie powiedziało 100 posłów Partii Pracy

Praca i finanse

Kryzys w UK

Styl życia

Życie w UK

Londyn

Crime

Zdrowie