Praca marzeń: 3 tygodnie w lecie na statku wycieczkowym opływającym Karaiby, Alaskę, Europę i Japonię. Pensja? 6 tys. funtów

Royal Caribbean szuka pracownika, który zgodzi się na spędzenie 3 tygodni na statku wycieczkowym opływającym m.in. Karaiby, Europę, Alaskę, Japonię oraz Bliski Wschód za pensję w wysokości 6 tys. funtów.

Tę ofertę niewątpliwie warto umieścić w czołówce na liście „pracy marzeń”. Royal Caribbean poszukuje obecnie osoby chętnej na opłynięcie statkiem wycieczkowym sporego kawałka świata tego lata.

 

 

Za trzy tygodnie pracy na statku, który dobije do wybrzeży Europy, Bliskiego Wschodu, Japonii, Alaski i odwiedzi Karaiby, firma oferuje 6 tys. funtów (2 tys. funtów tygodniowo). Na to nietypowe stanowisko można aplikować przez Instagram.

Praca marzeń: Bogata rodzina oferuje wysokie zarobki osobie, która będzie robiła im zdjęcia podczas podróży po świecie

Kandydaci są proszeni o podzielenie się swoją najlepszą historią z podróży przez przesłanie zdjęć lub wideo na Instagram Stories lub IGTV i otagowanie ich hasłami: @RoyalCaribbeanUK oraz #ShoreExplorer. Nadsyłać swoje zgłoszenia można do godziny 23:59 1 marca.

 

 

 

Do codziennych zadań osoby zatrudnionej będzie należało dzielenie się swoimi doświadczeniami i wrażeniami z podróży na Instagramie, Insta-Stories oraz IGTV. Wiąże się to z tym, że pracownik będzie miał możliwość korzystania w pełni z uroków 3-tygodniowej podróży. Wśród atrakcji znajdzie się m.in. wizyta na lodowcu na Alasce, odwiedziny w Osace, podziwianie fiordów w Norwegii czy przejażdżka najdłuższą na świecie miejską tyrolką w Dubaju.

Ruszyła rekrutacja do pracy marzeń: Oferta dotyczy £50 000 rocznie za pracę raz w tygodniu!

Teksty tygodnia

Dostęp do kont i podatek od emerytury. Brytyjski urząd skarbowy “w akcji”.

HMRC zaczyna niezwykle aktywnie działać. Dla rządu UK załatanie dziury budżetowej to priorytet, nawet kosztem najbiedniejszych. Po zapowiedziach zmian w świadczeniach socjalnych czas na brytyjski urząd skarbowy. A ten sięga do kieszeni najstarszych.

Sytuacja na brytyjskim rynku pracy

Liczba pracowników na etacie w brytyjskich firmach spadała najszybciej od szczytu pandemii Covid-19. Na rynku rośnie niepewność, która ufundowana jest na polityce fiskalnej Rachel Reeves oraz globalnej zmienności ekonomicznej.

Czego Brytyjka dowiedziała się o Polsce i jej historii i kulturze z wystawy w Hull?

Na łamach lokalnego serwisu www.hulldailymail.co.uk Sofie Jackson opisała swoje...

Zamieszkaj tam, gdzie inni jeżdżą tylko na wakacje – 7 zalet mieszkania w Hiszpanii

Marzysz o słońcu, plaży i własnym apartamencie nad Morzem Śródziemnym? Przekonaj się, dlaczego coraz więcej osób wybiera Hiszpanię jako swój drugi dom – i jak Casa Playa pomaga to marzenie spełnić.

Polskie miasta w UK. Jak wygląda codzienność w Bostonie czy Slough?

Niedawno w sieci ukazała się ciekawa mapa, pokazująca w jakich miastach Wielkiej Brytanii częsty jest język polski. W efekcie łatwo prześledzić, gdzie skoncentrowała się mniejszość niemiecka, gdzie rumuńska, litewska czy polska.

Praca i finanse

Kryzys w UK

Styl życia

Życie w UK

Londyn

Crime

Zdrowie