Daria Żukowa – czy nadal jest obrzydliwie bogata?

Żony bogatych biznesmenów zazwyczaj za swój cel w życiu obierają sobie ślub, dzieci i luksusowe życie, w którym mogą skupić się na wychowaniu potomstwa od czasu do czasu błyszcząc na oficjalnych imprezach. Daria Żukowa jednak przeczy stereotypom. 

Życie wiele razy pokazywało, że od każdej reguły są odstępstwa i tak jest w przypadku byłej żony Romana Abramowicza, Darii Żukowej. Kobieta ma już wszystko z wymienionej wyżej listy, ale to bynajmniej nie zadowala jej ambicji więc Daria nie zamierza „leżeć i pachnieć”.  Była modelka próbowała już być filantropką – choć to mało dochodowe zajęcie z punktu widzenia biznesowego, projektantką mody, wydawcą oraz dyrektorką Ośrodka Kultury Współczesnej „Garaż”.

Daria Żukowa – najbogatsza singielka świata?

Rozwód z Abramowiczem,  przyniósł jej 92 miliony dolarów i tytuł najbogatszej singielki świata. Jednak tytuł ten nie zachował się długo, ponieważ rok po rozwodzie zaręczyła się z kolejnym milionerem. Szczęśliwym wybrańcem był Stavros Niarchos. Para wzięła ślub w 2019 roku.

Jak teraz wygląda Żukowa?

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dasha Zhukova Niarchos (@dasha)

Co obecnie robi Daria Żukowa?

Dasha Zhukova Niarchos obecnie zarządza ośrodkiem kultury Garaż i zajmuje się szeroko pojętą sztuką.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dasha Zhukova Niarchos (@dasha)

 

Teksty tygodnia

Londyn przestaje być miastem milionerów i miliarderów

Czasy, gdy Londyn był wymarzonym miejscem do życia dla bogaczy (bezpowrotnie?), minęły. W ostatnim czasie w brytyjskiej stolicy doszło do prawdziwego eksodusu milionerów, multimilionerów i miliarderów.

UK będzie ujawniać narodowość zagranicznych przestępców

Po raz pierwszy Home Office będzie ujawniać narodowość zagranicznych przestępców. A także dane na temat popełnionych przez nich przestępstw.

Narkotykowy punkt dystrybucji na High Street w Slough

Slough, określane mianem najsmutniejszego miasta w UK boryka się z wieloma problemami. Jednym z większych jest handel nielegalnymi substancjami.

Rekordowe długi i kradzieże energii. Powód? Wysokie rachunki!

Eksperci alarmują: sytuacja wymyka się spod kontroli, a skala zjawiska zaskakuje nawet dostawców energii.

W Glasgow rosną góry śmieci

Odkąd władze Glasgow wprowadziły opłaty za odpady wielkogabarytowe, w mieście rosną góry śmieci. Nielegalnie porzucane śmieci zanieczyszczają miasto i prowadzą do plagi szczurów.

Praca i finanse

Kryzys w UK

Styl życia

Życie w UK

Londyn

Crime

Zdrowie