piątek, 20 września, 2024

W kominie znaleziono ciało mężczyzny. Wcześniej w budynku słyszano przeraźliwe krzyki

29-letni mężczyzna zaklinował się w kominie i nie zdołał się z niego wydostać żywy. Jeden z mieszkańców budynku słyszał co prawda przeraźliwe krzyki o pomoc i skorzystał w tym względzie z pomocy służb, ale nikt nie zorientował się, skąd może dochodzić wołanie o pomoc.

Dziwna śmierć młodego mężczyzny

Ciało 29-letniego Zachariaha Andrewsa odkryte zostało 19 października w jednym z budynków mieszkalnych w Norfolk, w Nebrasce. Tragicznego odkrycia dokonał pracownik firmy zajmującej się utrzymaniem apartamentowca. Mężczyzna natknął się na zwisający z komina but, a do tego poczuł straszny odór. Do odnalezienia ciała Zachariaha Andrewsa doszło mniej więcej miesiąc po tym, jak jeden z mieszkańców budynku usłyszał przeraźliwe wołania o pomoc.

Wspomniany lokator z prośbą o interwencję zadzwonił do policjantów już 16 września. Mężczyzna zeznał, że słyszał wyraźne krzyki dobiegające gdzieś na wysokości pierwszego piętra. Ale gdy policjanci porozmawiali z trzema innymi mieszkańcami apartamentowca, to okazało się, że nikt inny krzyków nie słyszał. Funkcjonariusze opuścili więc budynek przy Third Street, polecając dzwoniącemu skontaktować się z nimi, jeśli krzyki znów się rozlegną.

Dlaczego młody mężczyzna znalazł się w kominie?

Identyfikacja Zachariaha Andrewsa nie nastręczyła śledczym zbyt dużo problemów, ponieważ mężczyzna miał przy sobie dowód osobisty. 29-latek miał też na ciele wiele charakterystycznych tatuaży, blizn i innych śladów. Mężczyzna po raz ostatni był widziany 15 września, w okolicach West Norfolk Avenue. Samo zaginięcie Andrewsa zostało zgłoszone 3 października. Natomiast dokładnie tego samego dnia biuro szeryfa hrabstwa Madison wydało też nakaz aresztowania mężczyzny pod siedmioma zarzutami.

Na razie nie jest jasne, jak i dlaczego 29-latek znalazł się w kominie. Media, które opisały sprawę, podejrzewają jednak, że wszystko może mieć podłoże miłosne. Andrews miał ponoć starać się o pewną kobietę i chcieć udowodnić wszystkim, że mu się uda. Nie wiadomo jednak, czy kobieta mieszkała w felernym domu.

Zajrzyj także na naszą główną stronę: PolishExpress.co.uk – będzie nam miło!

Artykuły polecane przez PolishExpress.co.uk:

Wycieczki z niskim depozytem są kuszące? Oto, dlaczego należy na nie uważać

Płace przewyższyły inflację po raz pierwszy od dwóch lat

9 zmian finansowych, które wchodzą w październiku 2023

POLISH EXPRESS W GOOGLE NEWS

Teksty tygodnia

Rośnie bezrobocie wśród osób młodych. Tak źle nie było od czasów pandemii

Od czasu pandemii bezrobocie wśród młodych nie było tak wysokie. Pracodawcy znów coraz chętniej zatrudniają starszych pracowników

Bank Anglii podjął decyzję w sprawie stóp procentowych

Bank Anglii nie obniżył stóp procentowych, zamiast tego postanowił utrzymać je na niezmienionym poziomie 5 proc.

Sąd Najwyższy blokuje utworzenie pierwszej od 30 lat, nowej kopalni węgla w UK

Sąd Najwyższy nie zgodził się na budowę kopalni węgla w Kumbrii, która byłaby pierwszym nowym obiektem tego typu w UK od 30 lat.

Kwota wolna od podatku w Holandii w 2024

Holenderski system podatkowy nie przewiduje jednej stałej kwoty wolnej od podatku, tak jak ma to miejsce choćby w Polsce czy UK.

Szabrownicy wykorzystują tragedię powodzian

Podano niepokojące informacje z Kłodzka i Lewina Brzeskiego, gdzie pojawili się szabrownicy, którzy wykorzystują tragedię powodzian.

Przeczytaj także

Ciekawe tematy

Zasiłki mieszkaniowe w Holandii dla Polaków. Jak je uzyskać?

Jak można się starać o zasiłki mieszkaniowe w Holandii. Komu one przysługują i ile wynoszą? Jak złożyć wniosek o huurtoeslag?

Czynsze w Irlandii rosną ponad legalne maksimum. Cierpi co czwarty najemca

W Irlandii, w strefach RPZ, czynsz może rosnąć tylko o 2 proc. w ciągu roku. Tymczasem dla co czwartego najemcy rośnie on szybciej

W UK znikną fizyczne dokumenty imigracyjne. Kto musi się postarać o e-Wizę?

Home Office przechodzi na w pełni zdigitalizowany system imigracyjny. Kto do 1 stycznia 2025 r. potrzebuje postarać się o e-Visę?

Bank Anglii podjął decyzję w sprawie stóp procentowych

Bank Anglii nie obniżył stóp procentowych, zamiast tego postanowił utrzymać je na niezmienionym poziomie 5 proc.

Wprowadzenie kontroli granicznych EES (znów!) zostanie opóźnione

Entry/Exit System (EES) miał zacząć działać od 10 listopada 2024 roku, ale okazuje się, że nie wszystkie kraje są jeszcze gotowe na wdrożenie. Co stoi na przeszkodzie? Jakie problemy mogą wyniknąć z nowych procedur?

Budownictwo przystępnych cenowo mieszkań w Londynie jest na dramatycznie niskim poziomie

W Londynie dramatycznie brakuje niedrogich mieszkań. Dlaczego są takie opóźnienia w budownictwie socjalnym?