piątek, 20 września, 2024

Kobieta zjadła prochy babci. Dorzuciła je do makaronu

Do programu radiowego dodzwoniła się kobieta, która przyznała, że zjadła prochy swojej skremowanej babci. Ale to jeszcze nie wszystko. Mieszkanka Melbourne ponoć zrobiła „psikus” bratu i dodała prochy babci do… makaronu.

Dlaczego kobieta zjadła prochy zmarłej babci?

Niemałego zaskoczenia doznali dziennikarze prowadzący poranny program „Fifi, Fev & Nick”, którzy usłyszeli od jednej ze słuchaczek, że ta skonsumowała prochy swojej zmarłej babci. W sekcji zatytułowanej „Cashfessional” kobieta o imieniu Cheyenne, pochodząca z Narre Warren, w Melbourne, wyznała, że było jej tak przykro z powodu śmierci babci, że postanowiła spożyć trochę jej prochów. – Zjadłam moją babcię. Moja babcia zmarła w sierpniu ubiegłego roku i została poddana kremacji. Moja rodzina i ja byliśmy w żałobie, więc pewnego wieczoru pojechaliśmy do mamy i pomyśleliśmy, żeby jakoś ją pocieszyć. Zjedzmy babcię! – zaczęła swoją upiorną historię Australijka. A następnie opisała, jak przebiegł cały proces.

Najpierw Cheyenne sama spróbowała prochów swojej babci. Wsypała trochę do miseczki, po czym zjadła prochy. – Kiedy ja to zrobiłam, to namówiłam mamę, żeby to zrobiła. Bo nie chciałam być z tym sama. Ale to nie jedyna część tej historii. Teraz część, o której nikomu nie mówiłam. Mój brat niedawno wyszedł z więzienia. Dodałam trochę prochów babci do sosu do makaronu – dodała Cheyenne, precyzując, że chciała tym samym zrobić bratu psikusa.

Kobieta zszokowała dziennikarzy

Program „Fifi, Fev & Nick” to nastawiony na rozrywkę i przyjazny rodzinom, radiowy program śniadaniowy, w którym wiele się dzieje. Ale telefon mieszkanki Melbourne opowiadającej o zjadaniu prochów babci zszokował wszystkich troje dziennikarzy. – Jestem trochę zszokowany. A nie zdarza mi się zbyt często być zszokowanym – wyznał Fev, podsumowując nastroje, jakie zapanowały w studiu i prawdopodobnie także przy odbiornikach.

Ale Cheyenne reakcje dziennikarzy nie zniechęciły, ponieważ z kobieta z dumą przyznała, że teraz „czuje się bliżej swojej babci niż kiedykolwiek”. – Babcia będzie żyć dzięki mnie na zawsze – podsumowała.

POLISH EXPRESS W GOOGLE NEWS

Teksty tygodnia

Czynsze w Irlandii rosną ponad legalne maksimum. Cierpi co czwarty najemca

W Irlandii, w strefach RPZ, czynsz może rosnąć tylko o 2 proc. w ciągu roku. Tymczasem dla co czwartego najemcy rośnie on szybciej

Ewakuowano samolot EasyJet przez eksplozję w torbie pasażerki

Przez eksplozję w torbie pasażerki ewakuowano samolot EasyJet, który miał lecieć z Grecji do Londynu. Na pokładzie było 236 podróżnych.

Nowe zasady wjazdu do UK dla Polaków — czym jest system ETA?

Brytyjskie władze zaostrzą restrykcje dla przyjezdnych na Wyspy. Przybywający do UK będą musieli aplikować o wizę w systemie ETA.

Twoje prawa jako pasażera. Co zrobić, gdy lot samolotem jest odwołany lub opóźniony?

Podróżowanie samolotem jest wygodne i szybkie. Latamy na urlop, w celach biznesowych oraz rodzinnych. Jednak zdarzają się sytuacje, które mogą zakłócić lot.

Żenujące £10 Christmas bonus, zostanie podniesione do £165?

Dodatek pieniężny, potocznie nazywany bonusem bożonarodzeniowym wprowadzony został ponad 50 lat temu w 1972 roku.

Przeczytaj także

Ciekawe tematy

Zasiłki mieszkaniowe w Holandii dla Polaków. Jak je uzyskać?

Jak można się starać o zasiłki mieszkaniowe w Holandii. Komu one przysługują i ile wynoszą? Jak złożyć wniosek o huurtoeslag?

Czynsze w Irlandii rosną ponad legalne maksimum. Cierpi co czwarty najemca

W Irlandii, w strefach RPZ, czynsz może rosnąć tylko o 2 proc. w ciągu roku. Tymczasem dla co czwartego najemcy rośnie on szybciej

W UK znikną fizyczne dokumenty imigracyjne. Kto musi się postarać o e-Wizę?

Home Office przechodzi na w pełni zdigitalizowany system imigracyjny. Kto do 1 stycznia 2025 r. potrzebuje postarać się o e-Visę?

Bank Anglii podjął decyzję w sprawie stóp procentowych

Bank Anglii nie obniżył stóp procentowych, zamiast tego postanowił utrzymać je na niezmienionym poziomie 5 proc.

Wprowadzenie kontroli granicznych EES (znów!) zostanie opóźnione

Entry/Exit System (EES) miał zacząć działać od 10 listopada 2024 roku, ale okazuje się, że nie wszystkie kraje są jeszcze gotowe na wdrożenie. Co stoi na przeszkodzie? Jakie problemy mogą wyniknąć z nowych procedur?

Budownictwo przystępnych cenowo mieszkań w Londynie jest na dramatycznie niskim poziomie

W Londynie dramatycznie brakuje niedrogich mieszkań. Dlaczego są takie opóźnienia w budownictwie socjalnym?