czwartek, 19 września, 2024

Trzy czwarte Brytyjczyków rozpacza, gdy dochodzi do rozstania znanych gwiazd show biznesu

Brytyjczycy okazuje się bardzo przeżywają fakt rozstawania się sławnych par show biznesu. Aż trzy czwarte z nich przyznało się w najnowszym badaniu, że rozejście się gwiazd muzyki czy kina przynajmniej raz złamało im serce.

Słynne rozstania – które najbardziej zasmuciły Brytyjczyków?

Najnowsze badanie pokazało, że najbardziej Brytyjczyków zdruzgotało rozstanie Brada Pitta z Jennifer Aniston. Fakt ten poważnie zasmucił aż 17 proc. z nich. A tylko niewiele mniej druzgoczące było dla Brytyjczyków rozstanie Bruce’a Willisa z Demi Moore, które przybiło 16 proc. ankietowanych i rozstanie Toma Cruise’a z Nicole Kidman, które zasmuciło 15 proc. Brytyjczyków.

Lepiej Wyspiarze poradzili sobie z rozstaniem Kylie Minogue z Jasonem Donovanem, które zdruzgotało 12 proc. Brytyjczyków, a także rozejście się Ruth Langsford z Eamonnem Holmes’em, które zasmuciło tyleż samo Wyspiarzy. Po rozstaniu Johny’ego Deppa z Winoną Ryder cierpiało 9 proc. badanych, podobnie zresztą jak po rozstaniu Willa Smitha z Jadą Pinkett i po rozejściu się Justina Timberlake’a z Britney Spears. Najnowsze rozstanie Molly Mae z Tommym Fury dotknęło 8 proc. Wyspiarzy, czyli podobnie co zerwanie Justina Biebera z Seleną Gomez. Te ostatnie pary pokazują, że być może Brytyjczycy coraz rzadziej jednak osobiście cierpią, gdy w show biznesie dochodzi do romantycznych przetasowań.

Cierpimy, gdy rozstają się słynne pary. Co to mówi o nas?

Psychologowie zwracają uwagę na fakt, że silne odczucia, jakich doznajemy, gdy słyszymy, że rozstaje się ktoś znany, mogą dużo mówić nam o nas samych. Samo badanie pokazało zresztą, że aż jedna czwarta ankietowanych, po otrzymaniu wiadomości o rozstaniu się słynnej pary, zaczęła kwestionować swój własny związek.

POLISH EXPRESS W GOOGLE NEWS

Teksty tygodnia

Szabrownicy wykorzystują tragedię powodzian

Podano niepokojące informacje z Kłodzka i Lewina Brzeskiego, gdzie pojawili się szabrownicy, którzy wykorzystują tragedię powodzian.

Tesco przegrywa ważną batalię w sądzie. Pracownicy mogą odetchnąć z ulgą

To bardzo ważny wyrok Sądu Najwyższego w UK. Tesco nie mogło zwolnić pracowników i zatrudnić ich na niższej pensji

Ryanair ostrzega przed korzystaniem z walizek w tych kolorach

Ryanair wydał ostrzeżenie dla pasażerów, którzy zazwyczaj podróżują z czarnymi, granatowymi lub szarymi walizkami.

Lato 2024 r. było najcieplejsze w historii pomiarów

Lato 2024 r. jest rekordowe pod względem ciepła. Tak wysokich temperatur w okresie wakacji jeszcze nie było

Wzrost wynagrodzenia o 6% i krótszy tydzień pracy – o co CNV będzie walczyć w negocjacjach zbiorowych?

Druga największa centrala związkowa w Holandii będzie walczyć o podwyżki na poziomie od 3,5% do 6%. Oprócz tego CNV chce zmniejszyć tydzień pracy o dwie godziny i zmienić zasady przyznawania pracownikom stałych umów.

Przeczytaj także

Ciekawe tematy

Budownictwo przystępnych cenowo mieszkań w Londynie jest na dramatycznie niskim poziomie

W Londynie dramatycznie brakuje niedrogich mieszkań. Dlaczego są takie opóźnienia w budownictwie socjalnym?

Znaczna część Oxford Street ma zostać zamknięta dla ruchu

Burmistrz Rishi Sunak chce zamknąć dla ruchu znaczną część Oxford Street i uczynić z niej deptak, miejsce spotkań i spacerów nie tylko dla londyńczyków.

Moonbix: Nowa gra Binance na Telegramie ma szanse stać się hitem

Doszło do wycieku informacji o nowej grze Binance. Gra Moonbix, która miała być uruchomiona na Telegramie to gra typu crypto-clicker.

Zasiłek na dziecko w Holandii – kompleksowy przewodnik

Zasiłek na dziecko w Holandii jest wsparciem dla rodziców i opiekunów dzieci, zapewniającym wsparcie na pokrycie kosztów wychowania.

Nowy wariant COVID-19 szaleje w Europie. Czy ktoś jeszcze się tym przejmuje?

Nowy wariant COVID-19, nazwany Covid XEC, wzbudza coraz większe...

Ogłoszono budżet na rok 2025. Jak wpłynie na portfel Polaków w Holandii?

Rząd premiera Dicka Schoofa planuje wydać 457 mld euro w 2025, ale dochody wyniosą łącznie około 425,1 mld euro. Deficyt wzrośnie do 2,8 proc. produktu krajowego brutto (PKB).