Pasażer Ryanaira oddał mocz na oczach podróżnych w trakcie lotu na Teneryfę

Członkowie załogi samolotu musieli wezwać policję na lotnisko w Teneryfie po tym, jak jeden z pasażerów oddał mocz na oczach podróżnych w przejściu między fotelami w trakcie lotu.

Po wylądowaniu na Teneryfie nieznośny pasażer Ryanaira został eskortowany z samolotu przez lokalne władze.

Pasażer Ryanaira oddał mocz w samolocie

W trakcie lotu Ryanairem kilku pasażerów zaczęło przeszkadzać innym podróżnym. Jedna osoba zachowywała się jednak szczególnie nieznośnie…

Do zdarzenia doszło w trakcie 4,5-godzinnego lotu FR3152. Samolot Ryanaira wystartował z lotniska East Midlands w poniedziałek 4 listopada o godzinie 6.29. Gdy już zbliżał się do Teneryfy po godzinie 11, załoga zdecydowała się wezwać policję.

Ryanair natomiast wydał oświadczenie w sprawie: „Załoga samolotu z East Midlands na Teneryfę (4 listopada) wezwała policję. Gdy niewielka grupa pasażerów zaczęła przeszkadzać na pokładzie. Po przybyciu na lotnisko w Teneryfie do samolotu weszła lokalna policja i usunęła pasażerów. Teraz jest to sprawa lokalnej policji”.

Coraz więcej nieznośnych pasażerów w samolotach

Pod koniec sezonu wakacyjnego szef Ryanaira, Michael O’Leary powiedział, że przypadki nieznośnych zachowań pasażerów gwałtownie wzrosły. Powodem była duża liczba opóźnień lotów w okresie letnim, a także rosnąca liczba pasażerów zażywających narkotyki i pijących alkohol.

– Odnotowujemy rekordowe liczby takich przypadków. Zarówno my, jak i większość linii lotniczych w całej Europie. Szczególnie tego lata obserwujemy gwałtowny wzrost liczby kłopotliwych pasażerów na pokładach samolotów – powiedział O’Leary.

– Myślę, że prawdziwym wyzwaniem jest to, że tego lata opóźnienia lotów osiągnęły rekordowy poziom. W związku z czym ludzie spędzają czas na lotniskach, pijąc przed wejściem na pokład samolotu – dodał.

Szef irlandzkich linii na konferencji prasowej w Londynie mówił o tym, że w Ryanairze zdarzają się przypadki agresywnego zachowania na pokładzie (wobec załogi i innych pasażerów) co najmniej raz w tygodniu. Przy okazji zaapelował do lotnisk, aby ograniczyły sprzedaż alkoholu.

POLISH EXPRESS W GOOGLE NEWS

Teksty tygodnia

Obniżenie benefitów dla tych osób, które nie wykazują chęci powrotu na rynek pracy

Kary dla osób bezrobotnych, którzy odmawiają korzystania z pomocy w zakresie zatrudnienia w Irlandii, zostaną znacząco podniesione. Grzywna tego typu pójdzie w górę dwukrotnie i wyniesie 90. Środki te zostaną „odjęte” od wsparcia, jakie otrzymują w ramach Jobseeker’s Benefit.

Daily Mail zszokowany polskimi politykami, którzy skandują „Donald Trump, Donald Trump” w sejmie

Portal publikuje film z zaskakującym momentem, w którym polscy politycy skandowali „Donald Trump, Donald Trump”.

Grupa polskich i szkockich wolontariuszy posprzątała Wielką Polską Mapę Szkocji

Grupa polskich i szkockich wolontariuszy wspólnymi siłami posprzątała niezwykły zabytek. W niedzielę, 3 listopada 2024 roku miało miejsce sprzątanie Wielkiej Polskiej Mapy Szkocji, niezwykłego modelu, który ucieleśnia współczesne, polskie-szkockie relacje i historię naszych krajów.

Pierwsze kliniki dla pacjentów z long COVID otwarte w Holandii. Kto skorzysta?

1 listopada w Holandii otwarto pierwsze specjalistyczne kliniki dla pacjentów cierpiących na long COVID. Kto z nich skorzysta?

9,3 mln ludzi żyjących w UK doświadcza biedy i głodu

Ponad 9 milionów osób żyjących w Wielkiej Brytanii doświadcza tak skrajnego poziomu ubóstwa, że są uzależnienie od żywności rozdawanej przez organizacje charytatywne. Liczba osób doświadczających tego, co definiowane jest jako "bieda i głód" ("hunger and hardship") jest o milion większa, niż jeszcze pięć lat temu.

Przeczytaj także

Ciekawe tematy

Pobierasz Universal Credit? Sprawdź, czy możesz dostać 1200 funtów

Osoby, które pobierają Universal Credit, powinny sprawdzić, czy kwalifikują się do premii w wysokości 1200 funtów.

Wszystkie publiczne apteki w Holandii są dziś zamknięte z powodu strajku

W dniu dzisiejszym, 12 listopada 2024 roku, w Holandii niemal wszystkie apteki pozostają zamknięte. Powodem jest ogólnokrajowy strajk pracowników zatrudnionych w aptekach, którzy walczą o podwyżki i lepsze warunki pracy.

Sztuczna inteligencja decyduje o losie imigrantów w UK, w tym Polaków

Pojawiły się poważne obawy w związku z faktem, że sztuczna inteligencja ma wpływ na decyzje Home Office w sprawie imigrantów w UK.

Bezrobocie w UK – niepokojące dane z brytyjskiego rynku pracy

Oficjalnie dane ONS wskazują na spowolnienie na brytyjskim rynek pracy. Stopa bezrobocia rośnie, a dynamika wzrostu płac słabnie.

W Niemczech od teraz sam wybierzesz płeć. Co zmienia nowe prawo?

W Niemczech wszedł w życie długo oczekiwany Self-Determination Act. Ma on na celu uproszczenie procedur związanych ze zmianą płci.

Imigranci sprowadzający rodziny do Holandii, częściej zostają w kraju

Członkowie rodziny stanowili prawie jedną trzecią wszystkich imigrantów spoza UE, którzy przenieśli się do Holandii w latach 1999 – 2023.