Horrendalnie drogi wydruk kart pokładowych w Ryanair. Brytyjka dostała białej gorączki

Brak kart pokładowych pobranych na telefon może w Ryanairze drogo kosztować. Pewna Brytyjka przypuściła atak na linie lotnicze Ryanair za dodatkową opłatę, jaką należy ponieść na lotnisku za wydrukowanie karty pokładowej. Jej rodzice, oboje w podeszłym wieku, musieli zapłacić 110 funtów za wydruk dwóch kart pokładowych, ponieważ pobrali na telefon złe pliki.

55 funtów za wydruk karty pokładowej

Pewna Brytyjka dostała przysłowiowej białej gorączki, gdy okazało się, że jej starsi rodzice musieli zapłacić aż 110 funtów za wydruk dwóch kart pokładowych na lot z Ryanair. Jak się okazało, seniorzy kupili bilety przez internet, a nawet ponieśli dodatkową opłatę za możliwość odbycia lotu na siedzeniach obok siebie. Jednak przez pomyłkę pobrali na telefon złe karty pokładowe. Po dokonaniu odprawy starsi Brytyjczycy ściągnęli karty na lot powrotny, zamiast  na lot do miejsca docelowego i takie karty okazali na lotnisku.

- Advertisement -

„Hej @Ryanair, moi rodzice, którzy mają 70 i 80 lat, przypadkowo pobrali karty pokładowe na lot powrotny zamiast kart na lot do miejsca docelowego, a wy obciążyliście ich za to 110 funtami, aby wydrukować karty na lotnisku. 110 funtów za 2 kawałki papieru, co zajęło 1 minutę. Wstydźcie się” – napisała na Twitterze rozjuszona córka. O ile sam fakt pobrania opłaty przez przewoźnika, za druk kart nie budzi, aż takiego sprzeciwu, to rzeczywiście kwota jest absurdalna.

Ryanair „doi” pasażerów na czym się da?

Post Brytyjki spotkał się z gorącym odzewem internautów, którzy również podzielili się swoimi niezbyt przyjemnymi doświadczeniami z Ryanairem. „Mieliśmy podobny problem – pobrali od nas 60 funtów za powrót do domu… nigdy więcej” – napisała jedna z internautek. A inny dodał: „To najtańsza linia lotnicza, które ostatecznie będzie cię kosztować najwięcej”.

Pojawiły się także komentarze sugerujące, że na takich sztuczkach zarabiają właśnie tanie linie lotnicze oraz zachęty, by korzystać z usług innych przewoźników, o ile ludzi na to stać.

Zajrzyj także na naszą główną stronę: PolishExpress.co.uk – będzie nam miło!

Artykuły polecane przez PolishExpress.co.uk:

Kapitan samolotu sześciokrotnie przekroczył limit alkoholu. Wyrok sądu może zaskakiwać

Brytyjczyk sprzedawał organiczne wege boxy za 100 funtów. Produkty pochodziły z Tesco

Od sierpnia podrożeje alkohol w sklepach. Ceny jakich trunków wzrosną najbardziej?

Teksty tygodnia

Cichy zabójca grasuje w Wielkiej Brytanii. Zabija dziesiątki tysięcy osób rocznie

Zanieczyszczenie powietrza to problem ekologiczny i poważne zagrożenie dla zdrowia publicznego, które każdego roku może przyczyniać się do nawet 30 tys. zgonów w Wielkiej Brytanii.

Brytyjczycy chcą drastycznie spowolnić ruch przy szkołach i szpitalach

Brytyjska organizacja Road Safety Foundation, zajmująca się bezpieczeństwem ruchu drogowego, zaproponowała radykalne zmiany w limitach prędkości na wielu drogach w kraju. Jej najgłośniejszym postulatem jest wprowadzenie ograniczenia do około 16 km/h, na drogach w pobliżu szkół, szpitali, obiektów sportowych, kulturalnych czy rekreacyjnych.

Czujesz się chory? Najpierw porozmawiasz ze sztuczną inteligencją od NHS

Zgodnie z nowym rządowym planem dotyczącym służby zdrowia, pacjenci będą omawiać swoje problemy zdrowotne ze sztuczną inteligencją opracowaną przez National Health Service.

Przyjechała do UK studiować. Błędy Home Office uniemożliwiły jej podjęcie pracy

Studentka, która przyjechała do Wielkiej Brytanii pięć lat temu, tkwi w zawieszeniu i nie może podjąć pracy ze względu na błędy Home Office.

Reforma systemu opieki socjalnej zatrzymana!

Narastający bunt w Partii Pracy zmusił Keira Starmera do refleksji i zatrzymania się w mozolnym i zdeterminowanym dążeniu do reform PIP i Universal Credit. Czy reforma systemu opieki socjalnej została zatrzymana na dobre?

Praca i finanse

Kryzys w UK

Styl życia

Życie w UK

Londyn

Crime

Zdrowie