Kobieta zmarła w samolocie lecącym do Glasgow. Nagle źle się poczuła

Lecąca z Teneryfy do Glasgow kobieta zmarła w samolocie z powodu zatrzymania akcji serca. Do tragicznego zdarzenia doszło podczas lotu BY1573 dnia 29 grudnia.

Gdy doszło do awaryjnej sytuacji na pokładzie samolotu lecącego z Teneryfy do Glasgow, pilot zgłosił sygnał alarmowy Squawk 7700. Wtedy też samolot skierowano na lotnisko Funchal na Maderze, gdzie wylądował 20 minut później.

- Advertisement -

Kobieta zmarła w samolocie

Niestety Brytyjka, która nagle źle się poczuła, doznała zatrzymania akcji serca. Kobiety nie udało się uratować mimo pomocy personelu na pokładzie, a następnie ratowników na lotnisku w Maderze.

Lokalne media podały, że ekipa ratunkowa na lotnisku spotkała się z personelem linii lotniczych TUI. Na miejscu byli również strażacy z jednostki ds. reagowania kryzysowego, którzy dotarli do samolotu na płycie lotniska.

Po tragedii samolot TUI wylądował na docelowym lotnisku w Glasgow w piątkowy wieczór.

Śmierć w samolocie

Zaledwie kilka miesięcy temu w czasie lotu z Miami do Chile pilot zmarł po upadku w toalecie. Konieczne było awaryjne lądowanie samolotu z 271 pasażerami na pokładzie w Panamie, które przeprowadził drugi pilot.

Okazało się, że kapitan Ivan Andaur, który zmarł, zaczął źle się czuć trzy godziny po starcie samolotu. Mimo tego, że załoga udzieliła mu natychmiastowej pomocy, nie udało się go uratować.

Natomiast w czerwcu 2023 roku na pokładzie samolotu British Airways zmarł 29-letni mężczyzna na oczach swojej matki. W trakcie reanimacji matka powiedziała, że u jej syna wcześniej zdiagnozowano niedociśnienie, dystrofię mięśniową i wrzodziejące zapalenie jelita grubego.

Do tragicznego zdarzenia doszło podczas lotu na Karaiby. Po bezskutecznej reanimacji przez personel linii lotniczych na pokładzie samolotu, 29-latka próbowały jeszcze reanimować ekipy ratunkowe na lotnisku VC Bird International Airport. Niestety ich wysiłki zakończyły się niepowodzeniem.

Teksty tygodnia

Mięso z Polski sprzedawano jako niemieckie. Ogromna skala nieprawidłowości

Od lutego do czerwca br. Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych przeprowadziła zakrojoną na szeroką skalę kontrolę mięsa w sklepach na terenie całej Polski. Inspektorzy sprawdzili łącznie ponad 500 punktów sprzedaży. W sumie weryfikacji poddano przeszło 1800 partii mięsa. Wyniki są niepokojące.

Braki leków w aptekach. Puste półki kosztują życie

Wielka Brytania regularnie zmaga się problemem pustych półek w aptekach. Problem zamiast maleć, rozrasta się. Braki leków w aptekach to codzienny problem milionów ludzi. Jakich preparatów najczęściej nie ma?

Nowe przepisy universal credit wykluczą wielu chorych?

Organizacje charytatywne alarmują, że planowane cięcia w ramach zasiłku Universal Credit poważnie uderzą w osoby z niepełnosprawnościami. Tymczasem rząd jeszcze niedawno zapewniał, że taka sytuacja nie będzie miała miejsca.

Narkotyki w jajkach Kinder. Tak działają gangi w UK

Przemytnicy narkotyków miewają wyjątkowe sposoby na ukrycie nielegalnych substancji. I choć czasami pomysły mogą rozbawić, nie można zapominać, że gra toczy się o ludzkie zdrowie i życie.

Pracownicy na większą ochronę w pracy muszą jeszcze poczekać. Wiemy, jak długo

Nowe przepisy dotyczące ochrony pracowników przed niesprawiedliwym zwolnieniem miały wejść w życie w 2026 roku. Jednak już wiadomo, że w przyszłym roku nowe prawo pracy w pełnym kształcie jednak w życie nie wejdzie.

Praca i finanse

Kryzys w UK

Styl życia

Życie w UK

Londyn

Crime

Zdrowie