Praca marzeń na słynnej szkockiej wyspie z niepowtarzalną plażą

Jeśli urzekło was piękno szkockich wysp i myślicie o przeprowadzce na którąś z nich, teraz macie taką możliwość. Właśnie pojawiła się wyjątkowa okazja prowadzenia kawiarni na wyspie Barra.

O wymarzoną pracę na malowniczych szkockich wyspach lub zakątkach nie jest wcale tak ciężko, jak mogłoby się wydawać. O czym świadczy również fakt, że piszemy o tym dość często. Wielu z naszych czytelników dopytuje nas również o niektóre z ofert, co świadczy o dużym zainteresowaniu ze strony naszych rodaków podobnymi miejscami pracy.

- Advertisement -

Praca marzeń na szkockiej wyspie Barra

Tym razem pojawiła się oferta dotycząca pracy w kawiarni na odległej szkockiej wyspie. Kawiarnia, która ma zostać otwarta jeszcze tego lata, znajduje się na lotnisku na wyspie Barra na Hebrydach Zewnętrznych.

Samo lotnisko nie jest wcale zwyczajne. Znane jest ono na całym świecie ze swojego pasa startowego na piaszczystej plaży.

Według należącej do szkockiego rządu spółki Highlands and Islands Airports Limited (HIAL) praca na wyspie stanowi „wyjątkową okazję”. Jak podano: „Lotnisko jest bardzo popularne ze względu na naszą wyjątkową lokalizację na plaży i zainteresowanie gości na całym świecie niezależnie od tego, czy przylatują do nas, czy nie. Nasza kawiarnia działała przez wiele lat przed wybuchem pandemii i chętnie wrócimy do oferowania wysokiej jakości kawiarnianych napojów, przekąsek i jedzenia”.

Nowa inwestycja komunikacyjna

Spółka ujawniła także, że lotnisko dostało obecnie dofinansowanie w wysokości 1,5 miliona funtów, aby wprowadzić niezbędne modernizacje i udogodnienia. Częścią nowego projektu dotyczącego rozwoju jest właśnie ponowne uruchomienie kawiarni, która ma wrócić do pełnej działalności.

„Budynek terminala na lotnisku Barra przechodzi obecnie znaczną rozbudowę i remont, aby zapewnić dużo lepszą obsługę klienta, a plany obejmują zapewnienie nowej komercyjnej kuchni cateringowej. Oczekujemy, że nowe terminale zapewnią możliwość zwiększenia liczby pasażerów, gdyż z części wypoczynkowej będzie roztaczał się piękny widok na plażę oraz samoloty lądujące i startujące z tego słynnego na całym świecie miejsca” – napisano.

 

Zajrzyj także na naszą główną stronę: PolishExpress.co.uk – będzie nam miło!

Artykuły polecane przez PolishExpress.co.uk:

Nadmorskie walijskie miasto jest najcieplejszym miejscem w UK — dlaczego w Porthmadog bywa tak gorąco?

Praca marzeń dla pary na szkockiej wyspie, na której mieszkają dwie osoby i 180 jeleni

Duży spadek rachunków za energię i to już niebawem

Teksty tygodnia

Wielka Brytania uderza w gangi zajmujące się przemytem migrantów

W środę 23 lipca brytyjskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych oficjalnie wprowadziło prawdopodobnie pierwszy na świecie reżim sankcyjny skierowany przeciwko gangom wspierającym nielegalną migrację poprzez przemyt ludzi.

Rodzice mogą otrzymać nawet 200 funtów na mundurki szkolne. Trzeba działać szybko

Trwają wakacje, ale już wkrótce rodzice i dzieci będą musieli zadbać o szkolne mundurki, artykuły papiernicze i ogólne przygotowanie do nowego roku szkolnego. Dofinansowanie na mundurki może znacząco odciążyć domowy budżet i pomóc rodzinom poradzić sobie z rosnącymi kosztami wyprawki.

Nawet 10 lat więzienia za przyklejenie się do asfaltu. Nowe prawo uderza w aktywistów

Aktywiści klimatyczni w Wielkiej Brytanii są coraz częściej traktowani jak przestępcy. Dotyczy to osób, które manifestują swoje przekonania poprzez siadanie na drodze, przyklejanie się do asfaltu albo oblewanie budynków farbą. Nowe przepisy pozwalają na skazywanie ich na wieloletnie kary więzienia.

Brytyjska flaga w szkole. Kolejni uczniowie ukarani za noszenie symboli narodowych

W Wielkiej Brytanii wciąż głośno o sprawie 12-latki ukaranej za założenie sukienki z motywem brytyjskiej flagi na szkolną imprezę. Teraz pojawiły się doniesienia, że uczniowie innej szkoły również ponieśli konsekwencje za noszenie narodowej flagi podczas szkolnego święta kultury.

Ścięli drzewo znane z „Robin Hooda”. Sąd nie miał litości

W Newcastle zakończył się głośny proces dwóch mężczyzn, którzy zniszczyli dendrologiczny symbol. Daniel Graham i Adam Carruthers zostali skazani na cztery lata i trzy miesiące więzienia za ścięcie ponadstuletniego drzewa rosnącego w Sycamore Gap w hrabstwie Northumberland. To miejsce szeroko znane z uwagi na film Robin Hood: Książę złodziei z 1991 roku.

Praca i finanse

Kryzys w UK

Styl życia

Życie w UK

Londyn

Crime

Zdrowie