Kulturysta z Bydgoszczy robi karierę jako „Polish Viking”

Paweł Łodziak z Bydgoszczy jeszcze kilka lat temu wyglądał jak cień człowieka, który dzisiaj robi międzynarodową karierę w mediach społecznościowych.

W mediach społecznościowych na całym świecie Paweł znany jest jako "Polish Viking" ze względu na swój specyficzny wygląd. Umięśnione i zadbane ciało do tego starannie przystrzyżone, siwe włosy sprawiają, że przyciąga on co raz większą uwagę.

 

 

Ale Polak nie zawsze tak wyglądał. Jeszcze 10 lat temu był wychudzonym 25-latkiem, nie wyróżniającym się spośród masy podobnych do niego osób. Postanowił jednak zmienić swoje życie, czego efektem jest ponad 300 tys. osób śledzących jego Instagrama.

"Pamiętacie to stare zdjęcie? Zgadzam się, że jest fatalne, ale to właśnie motywacja dla mnie i dla was. Tak jak każdy z was walczę ze swoimi słabościami " – napisał Paweł, który chciał zagrzać innych do podjęcia zmian w życiu.

 

 

 

Teksty tygodnia

Macie zaplanowany lot na maj lub czerwiec? Ryanair ostrzega

Linie Ryanair i EasyJet ostrzegają przed utrudnieniami w podróżowaniu. Osoby, które planują lot na maj, muszą liczyć się z opóźnieniami.

Czy urząd podatkowy odda niesłusznie pobrany podatek? Problemy z brytyjską emeryturą za granicą

Co trzeba wiedzieć i jak obronić się przed podwójnym opodatkowaniem? Przeczytaj nasz poradnik, co zrobić gdy po emeryturze wypracowanej w  UK wróciłeś do Polski a HMRC potrącił Ci niesłusznie podatek

Cięcia w świadczeniach socjalnych dotkną najbiedniejszych!

Zmiany wprowadzane zgodnie z planami rządu w PIP miały aktywizować zawodowo osoby zdolne do podjęcia pracy. Jednak w praktyce dotkną najuboższych. Nowa punktacja sprawi, że ponad 700 000 rodzin popadanie w skrajne ubóstwo.

Będą cięcia Winter Fuel Payments. Rząd jest nieustępliwy

Rząd potwierdził, że nie cofnie swojej decyzji o cięciach Winter Fuel Payments. Mimo że nawet członkowie Partii Pracy apelują o ponowne przemyślenie tego ruchu.

Hotele zmieniane w ośrodki dla nielegalnych imigrantów. Ludzie wyszli na ulice!

Lista miast mających zapewnić noclegi dla migrantów wzbudza oburzenie w UK. Hotele zmieniane są w ośrodki dla imigrantów. W Dover wybuchły protesty przeciw zabijaniu miejscowości turystycznych.

Praca i finanse

Kryzys w UK

Styl życia

Życie w UK

Londyn

Crime

Zdrowie