Magiczne dżinsy – jak dobrać, żeby odjęły kilogramów i lat?

Niełatwo jest znaleźć dżinsy idealne, czyli takie, które odejmą nam centymetrów tam gdzie chcemy, dodadzą wzrostu czy wydłużą nogi. Żmudne poszukiwanie idealnej pary i dziesiątki przymiarek jednak nam się opłaci, bo idealne dżinsy mogą zdziałać cuda. Nawet długo- i szczupłonogie modelki wyglądają świetnie w dżinsach tylko dlatego, że znalazły dla siebie odpowiedni model.

1. Nie bądź niewolnicą mody – noś tylko takie fasony, które są przyjazne twojej figurze. Jeśli modne są rurki przylegające do każdego milimetra nóg, ud i pupy, a twoje uda nie są idealne – poszukaj dżinsów z małą ilością lycry, ciemnogranatowych o prostym kroju nogawek.

pupa

2. W przymierzalni ciężko widzieć się z tyłu, a kształtna i jędrna pupa to marzenie każdej z nas. Dlatego patrzmy zawsze na kształt kieszeni w dżinsach – za małe, zwracające uwagę dżetami są przeznaczone dla drobnych kształtów. Jeśli pupa jest duża – kieszenie też powinny być duże i w jednolitym kolorze. Zbyt oddalone od siebie – poszerzają.

kobiety

3. Dla żadnej figury długość 3/4 i 7/8 nie jest dobra. Lepiej nosić dżinsy dłuższe niż przykrótkie. Kiedy ubierzemy do nich obcasy – nasze nogi będą wyglądać na długie prawie do nieba… A moda? Modny jest ten, kto umie z trendów wybierać najlepsze dla siebie.

dżinsy

Teksty tygodnia

Sytuacja na brytyjskim rynku pracy

Liczba pracowników na etacie w brytyjskich firmach spadała najszybciej od szczytu pandemii Covid-19. Na rynku rośnie niepewność, która ufundowana jest na polityce fiskalnej Rachel Reeves oraz globalnej zmienności ekonomicznej.

Londyn przestaje być miastem milionerów i miliarderów

Czasy, gdy Londyn był wymarzonym miejscem do życia dla bogaczy (bezpowrotnie?), minęły. W ostatnim czasie w brytyjskiej stolicy doszło do prawdziwego eksodusu milionerów, multimilionerów i miliarderów.

Zakłady fryzjerskie celem nalotów funkcjonariuszy imigracyjnych

W Wielkiej Brytanii funkcjonariusze imigracyjni przeprowadzili setki nalotów na zakłady fryzjerskie zatrudniające nielegalnych pracowników.

Narkotykowy punkt dystrybucji na High Street w Slough

Slough, określane mianem najsmutniejszego miasta w UK boryka się z wieloma problemami. Jednym z większych jest handel nielegalnymi substancjami.

Zakaz przywożenia tych produktów do UK. Uważnie pakujcie walizki

Wielka Brytania wprowadza zakaz przywożenia produktów mięsnych i serów z Unii Europejskiej. Za jego złamanie grożą kary do 5 tys. funtów.

Praca i finanse

Kryzys w UK

Styl życia

Życie w UK

Londyn

Crime

Zdrowie