Brytyjskie media śmieją się z polskiego iluzjonisty. Dziennikarka ranna podczas sztuczki! [wideo]

rogalska

Sprawa Marzeny Rogalskiej, ranionej podczas sztuczki w programie „Pytania na śniadanie”, nie umknęła mediom brytyjskim. Informację o mrożącym krew w żyłach i nieudanym triku zamieścił na swoim portalu dziennik Daily Mail.

Do zdarzenia doszło 2 lipca, gdy popularny program „Pytanie na śniadanie” w TVP2 zaszczycił swoją obecnością iluzjonista Pan Ząbek (Marcin Połoniewicz). Prowadząca program Marzena Rogalska poprosiła magika, by ten „uwiódł” publiczność jakąś sztuczką.

Nie potrzebujesz już miesięcznego abonamentu, by oglądać Netflix

Pan Ząbek zaprezentował widzom swoją autorską sztuczkę, którą wcześniej wykonał już publicznie przynajmniej kilkadziesiąt razy. Iluzjonista ustawił na stole cztery papierowe torby, a w jednej z nich ukrył ostry gwóźdź. Prowadząca program Rogalska miała zmiażdżyć dłonią wybraną torbę… Jednak po wykonaniu tego ruchu prezenterka….krzyknęła z bólu! Na nagraniu widać, że umieszczony w torbie gwóźdź przebił jej rękę!

Niemcy wyśmiewają aplikacje do sprawdzania polskości produktów

– K****, przepraszam! Przebiłem ci rękę. Przepraszam! – powiedział momentalnie magik.- Naprawdę przebiłem jej rękę – zwrócił się iluzjonista do współprowadzącego program Tomasza Kammela. Po tym oświadczeniu program „Pytanie na śniadanie” został przerwany reklamami.

Oświadczenie ws. nieudanej sztuczki magicznej wydała TVP. – Sztuczkę tę pan Marcin Połoniewicz wielokrotnie pokazywał już wcześniej. Przed występem przeprowadzono też próbę kamerową – czytamy w komunikacie centrum informacji Telewizji Polskiej.

Teksty tygodnia

Lekarze rodzinni nagradzani za brak skierowania pacjenta do szpitala

Lekarze rodzinni w Anglii będą mogli ubiegać się o 20 funtów za każdym razem, gdy nie skierują pacjenta do szpitala. Strategia ta ma skrócić listy oczekujących.

Morderstwa, dźgnięcia nożem, przestępczość w Londynie – a według danych w UK jest “bezpieczniej”

Powyższa lista to tylko wyimek tego, co w ciągu doby dzieje się w UK. Poczucie bezpieczeństwa u mieszkańców wysp jest niezwykle niskie. Przestępczość w Londynie jest widoczna każdego dnia

Sytuacja na brytyjskim rynku pracy

Liczba pracowników na etacie w brytyjskich firmach spadała najszybciej od szczytu pandemii Covid-19. Na rynku rośnie niepewność, która ufundowana jest na polityce fiskalnej Rachel Reeves oraz globalnej zmienności ekonomicznej.

Zamieszkaj tam, gdzie inni jeżdżą tylko na wakacje – 7 zalet mieszkania w Hiszpanii

Marzysz o słońcu, plaży i własnym apartamencie nad Morzem Śródziemnym? Przekonaj się, dlaczego coraz więcej osób wybiera Hiszpanię jako swój drugi dom – i jak Casa Playa pomaga to marzenie spełnić.

Zakłady fryzjerskie celem nalotów funkcjonariuszy imigracyjnych

W Wielkiej Brytanii funkcjonariusze imigracyjni przeprowadzili setki nalotów na zakłady fryzjerskie zatrudniające nielegalnych pracowników.

Praca i finanse

Kryzys w UK

Styl życia

Życie w UK

Londyn

Crime

Zdrowie