Ryanair zaapelował o ograniczenie sprzedaży alkoholu na lotniskach. Popieracie ten pomysł?

Po tym, jak Ryanair był zmuszony do awaryjnego lądowania za sprawą skandalicznego zachowania pijanych pasażerów na pokładzie, zaapelował o ograniczenie sprzedaży alkoholu na lotniskach.

W czasie lotu z Dublina na jedną z wysp na morzu śródziemnym pasażerowie na pokładzie samolotu linii Ryanair zachowywali się tak skandalicznie, że pilot został zmuszony do awaryjnego lądowania w Paryżu. Trzech pasażerów zostało po wylądowaniu samolotu aresztowanych przez francuską policję.

- Advertisement -

 

Pasażerowie lecący z Londynu na Cypr krzyczeli z przerażenia i bólu, gdy ciśnienie na pokładzie zaczęło rozsadzać im głowy

W orzeczeniu wydanym przez irlandzkie linie lotnicze możemy przeczytać, że mając na uwadze bezpieczeństwo oraz komfort podróży klientów oraz członków załogi zakłócające spokój zachowanie nie będzie tolerowane. W związku z incydentem, który jest tak naprawdę jednym z wielu, Ryanair zaapelował o nałożenie ograniczeń na lotniskach na sprzedaż alkoholu sugerując, aby wprowadzić limit „dwóch drinków” oraz całkowity zakaz sprzedaży alkoholu do godziny 10 rano.

 

 

W orzeczeniu wydanym przez lotnisko w Dublinie możemy przeczytać: „Zachowanie niektórych klientów na pokładzie samolotu linii Ryanair było całkowicie nie do zaakceptowania”. Władze lotniska zapowiedziały także, że współpracują z liniami lotniczymi, m.in. Ryanairem oraz Irish Aviation Authority, gardą oraz policją na lotnisku w celu ewentualnego wprowadzenia ograniczeń na sprzedaż alkoholu.

Skandal na Bristol Airport – NIKT nie poczuwa się do odpowiedzialności za zniszczone bagaże!

Teksty tygodnia

Dwie brytyjskie monety warte ponad 100 000 funtów?

Dwie niepozorne brytyjskie monety o nominale jednego pensa z...

Głośniki, lodówki, frytkownice. Sprzęt domowy cię podsłuchuje

Głośniki z asystentem głosowym, opaski fitness, lodówki z wi-fi czy inteligentne frytkownice to już codzienność. Jednak nie zawsze jest to dla nas zupełnie bezpieczne. Bo sprzęt domowy... podsłuchuje.

Rzeki w Wielkiej Brytanii są masowo skażone chemikaliami

Zespół naukowców z York University opublikował niepokojące wyniki badań, które pokazują skalę skażenia rzek w Zjednoczonym Królestwie przez tzw. wieczne chemikalia. Analiza próbek pobranych z ponad 30 rzek z terenu Anglii, Szkocji, Walii i Irlandii Północnej wykazała obecność kwasu trifluorooctowego w niemal wszystkich badanych miejscach.

Internet pod brytyjskim nadzorem. Czy wolność słowa właśnie się kończy?

Rząd Wielkiej Brytanii podjął zdecydowane działania mające na celu radykalne uregulowanie treści publikowanych w internecie. Na mocy nowej Ustawy o Bezpieczeństwie w Sieci (Online Safety Act) brytyjski regulator rynku komunikacyjnego – Ofcom – uzyskał szerokie uprawnienia do kontrolowania platform internetowych i to nawet tych, które nie są fizycznie obecne w Zjednoczonym Królestwie. 

Jak zdobyć 150 funtów? Dodatkowe pieniądze dla milionów rodzin!

Czasami zmiany przepisów działają na korzyść obywateli. Tak jest w tym przypadku. Bowiem modyfikacja prawna sprawiła, że miliony rodzin w Wielkiej Brytanii mogą dostać dodatkowe 150 funtów? Czy to dużo?

Praca i finanse

Kryzys w UK

Styl życia

Życie w UK

Londyn

Crime

Zdrowie