Szukasz lepszej pracy, ale Twój angielski kuleje? Zainwestuj w swój rozwój i sprawdź, jak wybrać odpowiedni kurs językowy online

Artykuł sponsorowany

Nie od dziś wiadomo, że języki obce to bardzo ważny punkt w CV – szczególnie, gdy szuka się lepszej pracy. Nauka angielskiego zwiększa szanse na znalezienie bardziej satysfakcjonującego zajęcia nie tylko w Polsce, ale i za granicą, na przykład w Wielkiej Brytanii – warto więc zainwestować w swoją edukację. Eksperci ze Skyeng podpowiadają, jak wybrać odpowiedni kurs językowy online.

- Advertisement -

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że znajomość języka angielskiego w dzisiejszych czasach jest już właściwie koniecznością na rynku pracy – zwłaszcza, jeśli chodzi o zatrudnienie za granicą, karierę naukową lub poszukiwanie pracy zdalnej, np. jako freelancer. Warto więc poświęcić trochę czasu i energii na naukę – szczególnie teraz, gdy edukacja jest tak łatwo dostępna online. Jak jednak znaleźć dobry kurs i nie wyrzucić pieniędzy w przysłowiowe błoto?

Jak wybrać kurs angielskiego online?

Kiedy szukamy kursu językowego online, natrafiamy w internecie na wiele opcji, spośród których trudno wybrać tą najlepszą. Na podstawie dostępnych w sieci informacji nie jest przecież łatwo ocenić, która szkoła może rzeczywiście nam pomóc i w jakim stopniu. Zastanawiając się nad wyborem odpowiedniego internetowego kursu języka angielskiego, bierzemy pod uwagę wiele czynników, ale przede wszystkim zwracamy uwagę na wiarygodność danej instytucji, opinie o pracujących w niej nauczycielach, a także na wygodę w korzystaniu z platformy online. Do kluczowych czynników należy też oczywiście cena.

Jedną ze szkół językowych, która prowadzi kursy angielskiego online i jednocześnie spełnia wysokie standardy edukacyjne oraz dba o swoich klientów, jest Skyeng. Skyeng to jedna z największych w Europie szkół lingwistycznych online, która w swojej ofercie ma takie udogodnienia, jak bezpłatna lekcja próbna, podczas której można poznać nauczyciela i wypróbować platformę internetową. Ponadto, jeśli klient ostatecznie zdecyduje się na skorzystanie z usług Skyeng, będzie mógł samodzielnie wybrać nie tylko konkretny kurs, ale także liczbę i terminy zajęć, a nawet nauczyciela. Szkoła pełni w tym zakresie rolę jedynie doradczą, a decyzje pozostają po stronie klienta.


Czym Skyeng wyróżnia się spośród niezliczonej ilości szkół językowych oferujących kursy angielskiego online? Zalet tej konkretnej platformy można wymienić sporo, a najważniejsze z nich są następujące:

  • Do wyboru są kursy różnego rodzaju – w zależności od potrzeb klienta: angielski w biznesie, angielski akademicki, angielski konwersacyjny, przygotowanie do egzaminu IELTS lub TOEFL. Dostępne są też kursy obejmujące węższe, bardziej specyficzne dziedziny, jak na przykład finanse, prawo czy zarządzanie.
  • Skyeng ma program nauczania zgodny z międzynarodowymi standardami.
  • Szkoła językowa posiada inteligentny system śledzenia postępów w nauce, dzięki czemu można na bieżąco śledzić czy i jakie postępy we władaniu angielskim się robi.
  • Oprócz śledzenia postępów, w aplikacji dostępne są też funkcje związane np. z ćwiczeniem słownictwa.
  • Możesz samodzielnie wybrać najbardziej odpowiedniego dla siebie nauczyciela.
  • Sam ustalasz swój harmonogram zajęć.
  • Możesz dołączyć do klubów konwersacyjnych i spotykać się z uczniami z całego świata, dzięki czemu możesz zarazem poćwiczyć angielski w praktyce z ludźmi posługującymi się różnymi akcentami, jak też masz okazję poznać nowe osoby.

Jakie są ceny w Skyeng?

Oprócz wskazanych wyżej zalet, warto też zwrócić uwagę na system cenowy w Skyeng. Niezależnie od wybranego kursu, cena bazowa jest zawsze taka sama, jednak różnice zachodzą pod wpływem wyboru konkretnej liczby zajęć. Im obszerniejszy pakiet lekcji, tym niższa cena za jedną lekcję. Szczegóły można prześledzić na poniższym schemacie:

Bardzo wygodnym rozwiązaniem jest również brak odgórnie ustalonych, stałych miesięcznych opłat. Każdy płaci tylko za taką liczbę lekcji, na jaką się zdecyduje. Jeśli chcesz wypróbować tą jedną z największych w Europie szkół językowych online, możesz zapisać się na bezpłatną lekcję próbną >>TUTAJ<<.

Teksty tygodnia

Spanie pod gołym niebem przestanie być przestępstwem

Rząd Wielkiej Brytanii planuje zakończyć obowiązywanie jednej z najstarszych i najbardziej kontrowersyjnych ustaw, tzw. Vagrancy Act z 1824 roku. Zgodnie z zapowiedziami ministerialnymi nocowanie na ulicy czy żebranie nie będą już traktowane jako przestępstwa w Anglii i Walii.

Naprawa „elektryka” tylko z pozwoleniem. Koncerny ścigają niezależnych mechaników

Coraz więcej niezależnych mechaników i serwisów na świecie musi liczyć się z ryzykiem pozwów ze strony chińskich producentów samochodów elektrycznych. Oficjalnie przyczyną są względy bezpieczeństwa. Jak tłumaczą koncerny, ingerowanie w systemy EV bez odpowiednich uprawnień może zagrażać zarówno użytkownikom, jak i infrastrukturze informatycznej pojazdu.

Tani lot, drogi bagaż – pasażerowie mają dość „ukrytych” opłat

Coraz więcej pasażerów i organizacji konsumenckich ma dość nieprzejrzystych zasad dotyczących bagażu podręcznego w tanich liniach lotniczych. Mimo że sądownie jasno zabroniono pobierania opłat za rozsądnych rozmiarów bagaż podręczny, wiele przewoźników nadal obciąża podróżnych dodatkowymi kosztami.

NHS ostrzega: potrzeba nawet 200 tysięcy dawców krwi. Sytuacja jest niebezpieczna

Już w zeszłym roku służba zdrowia biła na alarm z powodu niskiego poziomu zapasów krwi w szpitalach. NHS wyznaczyło sobie ambitny cel – pozyskać milion dawców. Teraz władze informują, że w samej Anglii wciąż brakuje ponad 200 tysięcy osób gotowych oddać krew.

Spending review 2025: Rząd zapowiada budowę setek tysięcy tanich domów

W środę w brytyjskim parlamencie przedstawiono plan wydatków publicznych (spending review). Kanclerz skarbu Rachel Reeves ogłosiła, że w ramach pakietu o wartości 39 miliardów funtów rząd zamierza w ciągu najbliższych dziesięciu lat wybudować setki tysięcy tanich mieszkań.

Praca i finanse

Kryzys w UK

Styl życia

Życie w UK

Londyn

Crime

Zdrowie